Įvykiai

2022 birželio 23 dieną darželis šventė Jonines

Paskelbta: 2022 m. birželio 23 d.

2022 birželio 23 dieną darželis šventė Jonines. Šokome, dainavome, sekėme sakmes, pynėme vainikus…. Na ir žinoma sveikinome savo bendruomenės jaunuosius Jonukus. Vėliau vaikai ieškojo stebuklingo paparčio žiedo. Ir žinoma rado! O kaip gi kitaip? Juk raganėlė vaikams išdavė paslaptį kur paparčio žiedas žydi…..  

Šeimos šventė darželyje

Paskelbta: 2022 m. gegužės 25 d.

2022 gegužės 24 dieną darželis- lopšelis „Riešutėlis“ šventė šeimos dieną. Tą dieną skambėjo gražiausi žodžiai ir dainos, orkestrai patiems brangiausiems -mamytėms ir tėveliams. Po koncerto kiekviena grupė mažose kūrybinėse dirbtuvėse po atviru dangumi kūrė spalvotus tinklus, kuriuose pražydo kiekvienos šeimos žiedas.  

UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ DARŽELYJE

Paskelbta: 2022 m. kovo 02 d.

2022 kovo 1 dieną, nuo pat ryto lopšelyje darželyje „Riešutėlis“  vyko pasiruošimas: kas baigė spalvinti tradicines Užgavėnių kaukes,  kas kalbėjo apie Užgavėnių tradicijas, kas Užgavėnių laužui šakas rinko…. 11.00 val., šviečiant skaisčiai saulutei, sugūžėjo į kiemą daug persirengėlių: ožių, daktarų, raganų, velnių, gaspadinių.  Atskrido gandrai su savo pačiomis.  Atėjo ir meškos nepanorusios daugiau savo guolyje…

UGDYMAS

DIENA RIEŠUTĖLYJE

MENINĖ VEIKLA