Įvykiai

Vasario 16 – Lietuvos gimtadienis.

Paskelbta: 2021 m. vasario 15 d.

Vasario 16 – Lietuvos gimtadienis. Jį pasitinkame taip pat džiugiai, kaip ir kitas šventes. Grupėse vaikai su mokytojomis mokėsi eilėraščius apie Lietuvą, piešė, aplikavo įvairius darbelius, gaminosi trispalves vėliavėles, mokėsi dainų apie Lietuvą ir kt. Kad šventinė nuotaika tvyrotų ne tik širdyse –  papuošėme darželio teriitorijoje esančius medžius trispalvėmis. Gražaus gimtadienio Tau Lietuva !  

Mūsų lange Lietuva

Paskelbta: 2021 m. vasario 15 d.

Minint Lietuvos Nepriklausomybės dieną įstaigos bendruomenė papuošė langus karpiniais, tuo pačiu dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinės tarybos organizuotoje akcijoje “Mūsų lange-Lietuva”.  

Ledinukai

Paskelbta: 2021 m. vasario 14 d.

Vykdydami projektą „Žiemos mįslės“ vasario mėnesį ,paspaudus šaltukui, vaikai gamino ledinukus ir jais puošė darželio teritorijoje esančius medžius. Labai smagu buvo ledinukus gaminti, dar smagiau – juos apžiūrinėti: kiekvienas  ledinukas skirtingas forma, spalva, dydžiu. Kūrybiški vaikai ledinukų gamybai panaudojo ne tik vandenį, dažus, bet ir įvairias, šakeles, kriauklytes, džiovintus lapelius, žiedus, karoliukus, blizgučius ir kt….

UGDYMAS

DIENA RIEŠUTĖLYJE

MENINĖ VEIKLA