Darbuotojai

ADMINISTRACIJA

 

Vardas pavardė

Pareigos

Pedagoginis darbo stažas

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Rūta Gekienė

Direktorė

31 metų

Aukštasis universitetinis

III vadybinė, Auklėtoja ekspertė

Vilma Daugirdienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui

24 metai

Aukštasis universitetinis

III vadybinė, Auklėtoja metodininkė

Mindaugas Stankevičius

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

16 metų

Aukštasis universitetinis

 

PEDAGOGINIS PERSONALAS 2018-2019 m.m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Pedagoginis darbo stažas

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Gražina Kveinienė

Auklėtoja

42 metų

Aukštesnysis

Auklėtoja

Indrė Zagorskienė

Auklėtoja

3 metai

Nebaigtas aukštesnysis

Be kategorijos

Vida Zakarevičienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

20 metų

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Alvyda Dūdienė

Auklėtoja

30 metai

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Nijolė Mateikienė

Auklėtoja

18 metų

Aukštasis neuniversitetinis

Metodininkė

Rūta Bukšaitienė

Auklėtoja

25 metai

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Laima Gatelienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

29 metai

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Lina Tarbūnienė

Auklėtoja

24 metai

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Egidija Putienė

Auklėtoja

25 metų

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Ilona Pupkienė

Auklėtoja

9 metai

Aukštesnysis

Vyr.auklėtoja

Jurgita Juškaitė

Auklėtoja

14 metų

Aukštasis universitetinis

Auklėtoja

 Genuefa Prokopovich

Auklėtoja

20 metai

 Aukštasis universitetinis

Vyr. auklėtoja

Danguolė Telišauskienė

Auklėtoja

16 metų

Aukštasis universitetinis

Vyr.auklėtoja

 Lina

 Bieliūnienė

Auklėtoja

10 metų

Aukštasis neuniversitetinis

Vyr. auklėtoja

Galina Bičkauskienė

Auklėtoja

5 metai

Aukštasis neuniversitetinis

Auklėtoja

 Nijolė Sargūnienė

Auklėtoja

7 metai

Aukštasis universitetinis

Auklėtoja

Rita Jurgutienė

Auklėtoja

3 metai

Aukštasis neuniversitetinis

Auklėtoja

Renata Golovnia

Auklėtoja

3 metai

Aukštasis universitetinis

Be kategorijos

Skaistė Vilimė

Logopedė

19 metų

Aukštasis universitetinis

Vyr. logopedė

Violeta Čiūdarienė

Meninio ugdymo

pedagogė

20

Aukštasis universitetinis

Metodininkė

Gintautas Černiauskas

Neformaliojo ugdymo pedagogas(fiziniam lavinimui)

12

Aukštasis universitetinis

Mokytojas

Miškinienė Gintarė

Auklėtoja

23

Aukštasis universitetinis

Vyr. auklėtoja

Rita Jurgutienė

Auklėtoja

4

Aukštasis universitetinis

Auklėtoja

Edita Berželionienė

Auklėtoja

1

Aukštesnysis

Auklėtoja

Gintarė Venckūnienė

Auklėtoja

8

Aukštasis universitetinis

Auklėtoja

Jorinta Paukštytė

Auklėtoja

1

Mokinasi

 

Milda Raudeliūnienė

Auklėtoja

1

Aukštasis universitetinis

Be kategorijos

Sandra Sadeckaitė-Žvinienė

Auklėtoja

0

Aukštesnysis

Be kategorijos

 

TECHNINIS PERSONALAS 2018-2019 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Indrė Gaidelienė

Sandėlininkė

Aldona Kapliukienė

Auklėtojos padėjėja

Bernadeta Jankevičienė

Auklėtojos padėjėja

Valerija Luckienė

Auklėtojos padėjėja

Janina Blaževičienė

Auklėtojos padėjėja

Valentina  Donculienė

Auklėtojos padėjėja

Jūratė Pagalienė

Auklėtojos padėjėja

Danuta Karalevičienė

Auklėtojos padėjėja

Zita Vrublevska

Auklėtojos padėjėja

Laimutė Norkuvienė

Auklėtojos padėjėja

Fedoseva Loginova

Auklėtojos padėjėja

Raimonda Mackevičienė

Auklėtojos padėjėja

Violeta Marcinonienė

Sargas

Jelena Strela

Valytoja

Jadvyga Krasauskienė

Skalbėja

Rita Rudokaitė

Virėja

Danuta Strelinskaja

Virėja

Katarina Kavaliukienė

Virėjas

Raimundas Kairys

Kiemsargis

Kęstutis Marcinonis

Sargas

Antanas Rašimas

Sargas

Giedrė Stankevičiūtė

Sargas

Dalius Šeikus

Pastatų priežiūros darbininkas

Audronė Lebedeva

Dietistė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė