Sveikatingumas


 

Mieli tėveliai (globėjai, rūpintojai)!

 

Vanduo – gyvybė. Ar kada susimąstėte, koks svarbus, nepakeičiamas ir gyvybiškai reikalingas mūsų gyvenimui ir sveikatai yra vanduo? Jis – mūsų medžiagų apykaitos ir gyvybinių funkcijų pagrindas. Be to, vanduo svarbus burnos ertmėje vykstantiems procesams, įskaitant savaiminį dantų apsivalymą. Pateikiame atmintinę apie vandens svarbą dantims. Atminkite – sveikiausias būdas atsigaivinti šiltuoju laikotarpiu – išgerti stiklinę vandens!

 

,,Vilnius sveikiau“ komanda

Vandens svarba dantims

———————————————————————-

 

Patarimai, kurie gali padėti vaikui tinkamai maitintis

————————————————————–

Laba diena,

įsitvirtinus šaltiems, žiemiškiems orams, norėtume priminti, kad ledas gali būti klastingas ir pavojingas. Lipant ant jo reikia būti ypač budriems ir atsargiems.

Prieš lipdami ant ledo laikykitės visų atsargumo priemonių ir būkite pasiruošę neatidėliotiniems veiksmams nelaimės atveju.

Daugiau informacijos apie saugų ir atsakingą elgesį ant ledo kviečiame žiūrėti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” parengtoje vaizdinėje informacijoje.

 

Vaizdo klipas: https://www.vilniussveikiau.lt/saugus-elgesys-ant-ledo/

 

 

 

——————————————————————————-

———————————————–

Laiškas tėvams, globėjams (Parsisiųsti Adobe PDF formate)

 

Šylant orams, labai svarbu priminti visiems, ypač suaugusiems, apie saugų elgesį prie vandens telkinių. Tad kviečiame prisidėti prie atsitiktinių paskendimų prevencijos plėtros ir atsakingo elgesio prie vandens telkinių ugdymo, pasidalijant vaizdine informacija su ugdymo įstaigos bendruomene: tėvais / globėjais, darbuotojais.

 

Taip pat prašome Jūsų filmuku pasidalinti, pagal galimybes, ugdymo įstaigos socialinėje medijoje, pvz.: ugdymo įstaigos tinklalapyje, Facebook paskyroje.

 

  1. VAIZDINĖ INDORMACIJA (siunčiant tėvams / globėjams dėl geresnio matomumo šią informaciją rekomenduojame įdėti į laiško turinį, kaip pavyzdyje laiško šablone) – priedas 1.
  2. PLAKATAS (ikimokyklinio ugdymo specialistams pridedame ir informacinį plakatą, kurį kviečiame pakabinti ugdymo įstaigoje, matomoje vietoje) – priedas 2.
  3. VAIZDO KLIPO NUORODA – https://www.youtube.com/watch?v=B3-50ukPY1U   
  4. LAIŠKO ŠABLONAS – skirtas tėvams / globėjams, darbuotojams (apačioje).

 

Apsinuodijimas lankstinukas

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškis.

Vilnius Sveikiau Naujienlaiškis

Vaikų burnos priežiūros patarimai tėvams, globėjams (rūpintojams)

ĖDUONIES PROFILAKTIKA IR BURNOS HIGIENA

http://www.saugauvaika.lt/.  

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/sukurta-svetaine-padesianti-tevams-apsaugoti-vaikus-nuo-traumu-ir-kitu-suzalojimu

Plokščiapėdystės prevencijos Metodika

DANTU EDUONIES NUGALETOJAS

SAUGOK DANTUKUS

SVEIKOS ATŽALĖLĖS (2)

Pedikulioze tevams (3)-D

vaiku apziuros del asmens higienos tvarka 2019-D